ynet ספורט גאה להיות האתר היחיד בישראל שמגיש לכם את לוח התחרויות המלא של לונדון 2012 על-פי כל חיתוך אפשרי: תאריך, ענף, מקום וספורטאים ישראלים.
תאריך
כל התאריכים
מקום
כל המקומות
ענף
כל הענפים
ספורטאים
כל הספורטאים כולל ישראלים
תאריך ענף מקום
25 ביולי
18:00
כדורגל
אצטדיון המילניום

נשים, בית 5: בריטניה - ניו זילנד

25 ביולי
19:00
כדורגל
אצטדיון סיטי אוף קובנטרי
נשים, בית 6: יפן - קנדה
25 ביולי
19:00
כדורגל
אצטדיון האמפדן פארק
נשים, בית 7: ארה"ב - צרפת
25 ביולי
20:45
כדורגל
אצטדיון המילניום

נשים, בית 5: קמרון - ברזיל

25 ביולי
21:45
כדורגל
אצטדיון האמפדן פארק

נשים, בית 7: קולומביה - צפון קוריאה

25 ביולי
21:45
כדורגל
אצטדיון סיטי אוף קובנטרי

נשים, בית 6: שבדיה - דרום אפריקה

26 ביולי
14:00
כדורגל
אצטדיון האמפדן פארק
גברים, בית 4: הונדורס - מרוקו
26 ביולי
16:30
כדורגל
אצטדיון סנט ג’יימסס פארק
גברים, בית 2: מכסיקו - דרום קוריאה
26 ביולי
16:45
כדורגל
אצטדיון האמפדן פארק
גברים, בית 4: ספרד - יפן
26 ביולי
19:00
כדורגל
אצטדיון אולד טראפורד
גברים, בית 1: איחוד האמירויות - אורוגוואי
26 ביולי
19:15
כדורגל
אצטדיון סנט ג’יימסס פארק
גברים, בית 2: גאבון - שווייץ
26 ביולי
21:45
כדורגל
אצטדיון המילניום
גברים, בית 3: ברזיל - מצרים
26 ביולי
21:45
כדורגל
אצטדיון סיטי אוף קובנטרי
גברים, בית 3: בלארוס - ניו זילנד
26 ביולי
22:00
כדורגל
אצטדיון אולד טראפורד
גברים, בית 1: בריטניה - סנגל
27 ביולי
11:00
חץ וקשת
לורדס קריקט גראונד
גברים, יחידים וקבוצתי: מקצי דירוג
27 ביולי
15:00
חץ וקשת
לורדס קריקט גראונד
נשים, יחידות וקבוצתי: מקצי דירוג
28 ביולי
10:15
קליעה
המטווח המלכותי
גברים, אקדח אוויר 10 מ’: מוקדמות, גמר
נשים, רובה אוויר 10 מ’: מוקדמות, גמר
28 ביולי
10:30
בדמינטון
אולם וומבלי
גברים, יחידים: מוקדמות
גברים, זוגות: מוקדמות
נשים, יחידות: מוקדמות
נשים, זוגות: מוקדמות
זוגות מעורבות: מוקדמות
28 ביולי
11:00
חץ וקשת
לורדס קריקט גראונד
גברים, קבוצתי: שמינית גמר
28 ביולי
11:00
טניס שולחן
אקסל
גברים, יחידים: מוקדמות
נשים, יחידות: מוקדמות, סיבוב ראשון
28 ביולי
11:00
כדורסל
אולם הכדורסל
נשים, בית 1: סין - צכיה
28 ביולי
11:00
כדורעף חופים
הורס גארדס פרייד
גברים ונשים: שלב הבתים (4 משחקים)
28 ביולי
11:30
ג’ודו
אקסל
נשים, 48 ק’’ג: קרבות הדחה, רבע גמר
28 ביולי
11:30
ג’ודו
אקסל
גברים, 60 ק’’ג: קרבות הדחה, רבע גמר (טומי ארשנסקי)
28 ביולי
11:30
חתירה
איטון דורני
גברים, זוגות: מוקדמות
גברים, רביעיות, משקל קל: מוקדמות
גברים, שמיניות: מוקדמות
גברים, סקאל יחיד: מוקדמות
גברים, סקאל זוגי: מוקדמות
גברים, סקאל רביעיות: מוקדמות
נשים, זוגות: מוקדמות
נשים, סקאל יחיד: מוקדמות
נשים, סקאל רביעיות: מוקדמות
28 ביולי
11:30
כדוריד
אולם הכדוריד

נשים, בית א’: רוסיה - אנגולה

28 ביולי
11:30
כדורעף
ארלס קורט
נשים: בית א, אלגיריה - יפן
28 ביולי
12:00
אופניים
המול
אופני כביש: מרוץ הגברים
28 ביולי
12:00
רכיבת סוסים
גריניץ’ פארק
אבנטינג, אישי וקבוצתי: דרסאז, יום ראשון
28 ביולי
12:00
שחייה
מרכז ספורט המים
גברים, 400 מטר מעורב אישי: מוקדמות (גל נבו)
28 ביולי
12:30
סיוף
אקסל
נשים, רומח אישי: סיבוב ראשון, סיבוב שני, שמינית גמר, רבע גמר
28 ביולי
12:34
שחייה
מרכז ספורט המים
נשים, 100 מטר פרפר: מוקדמות (עמית עברי)
28 ביולי
12:52
שחייה
מרכז ספורט המים
גברים, 400 מטר חופשי: מוקדמות
 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31